SON DAKİKA

İstanbul Haberci Gazetesi

YKS SINAV ÜCRETLERİNİ BAŞKAN ÇALIK KARŞILAYACAK

YKS SINAV ÜCRETLERİNİ BAŞKAN ÇALIK KARŞILAYACAK
Bu haber 21 Şubat 2024 - 18:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, 8-9 Haziran 2024 Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrencilerin sınav başvuru ücretlerini karşılayacağını duyurdu. Eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması için birçok çalışmaya imza attıklarını ifade eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Kütüphanelerimizle, sınavlara hazırlık kurslarımızla, rehberlik hizmetlerimizle bugüne kadar öğrencilerimizin yanında olduk. Onların geleceği için ne yapsak azdır” diye konuştu.

 

Eğitime verdiği destekle bilinen ve bu alanda birçok projeye imza atan Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, üniversiteye hazırlanan gençlerin sınav ücretlerini karşılayacağını açıkladı. Beylikdüzü’nde ikamet eden ve lise son sınıfta okuyan öğrencilerin 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavıbaşvuru ücretleri Başkan Çalık tarafından karşılanacak. Destekten faydalanmak isteyen öğrencilerin https://www.beylikduzu.istanbulinternet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurması gerekiyor.

 

 

“Onların geleceği için ne yapsak azdır”

 

Eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması için birçok çalışmaya imza attıklarını ifade eden Başkan Çalık, “Kütüphanelerimizle, sınavlara hazırlık kurslarımızla, rehberlik hizmetlerimizle bugüne kadar öğrencilerimizin yanında olduk. Onların geleceği için ne yapsak azdır. Öğrencilerimizin YKS harcını da düşünmeden sadece derslerine odaklanmasını istiyoruz. Bizler her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER