SON DAKİKA

İstanbul Haberci Gazetesi

Vedat Uğurlu Balıkçı Kenan Deniz Canlıları Müzesini Ziyaret Etti

Vedat Uğurlu Balıkçı Kenan Deniz Canlıları Müzesini Ziyaret Etti
Bu haber 09 Haziran 2020 - 10:42 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye’nin tek Cruise Gemisi İşletmecisi ve Miray International  CEO’su Vedat Uğurlu, Türkiye Deniz canlıları Müzesi’ni ziyaret etti.

Beylikdüzü ilçesinde bulunan ve Türkiye’de eşi ve benzeri olmayan müzede alışa gelmiş heykel ve tarihi eserlerin ötesinde mumyalaşmış bir çok deniz canlısını Balıkçı Kenan Türkiye Deniz Canlıları Müzesi’nde bir arada görmek mümkün. Müze deyince ilk akla gelen heykel, tarihi eser ve antikaların bir arada toplandığı yer gelirken bu müzede ise mumyalanmış deniz canlıları sergileniyor.

Beylikdüzü ilçesinde bulunan eş benzeri olmayan Türkiye Deniz Canlıları Müzesi ziyaretçilerinin akınına uğradığı gibi Miray International  CEO’su Vedat Uğurlu’nun da ilgisini çekti.

Miray International  CEO’su Vedat Uğurlu, Dünya ve Türkiye sularında nesli tükenmeye başlayan deniz canlıları başta olmak üzere, mumyalanan yüzlerce deniz canlısı Beylikdüzü ilçesinde kurulu Balıkçı Kenan Tesisleri bünyesindeki Türkiye Deniz Canlıları Müzesi ziyaretinde büyülendiğini ifade etti. Miray International  CEO’su Vedat Uğurlu, Balıkçı Kenan ile birlikte Dünya’da ve Türkiye’de bir eşi daha olmayan binlerce deniz canlısının her birinin özenle mumyalandığı müzeyi gezdiler.

Beylikdüzü ilçesinde bulunan eş benzeri olmayan müzede alışa gelmiş heykel ve tarihi eserlerin ötesinde mumyalanmış bir çok deniz canlısını görmenin mümkün olduğunu dile getiren Balıkçı Kenan, Denizcilik sektöründe başarılara imza atan Vedat Uğurlu ile birlikte Lonca Medya mikrofonlarına konuştular.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER