SON DAKİKA

İstanbul Haberci Gazetesi

VATANDAŞLARDAN BOZKURT’A YAĞLI BOYA PORTRESİ

VATANDAŞLARDAN BOZKURT’A YAĞLI BOYA PORTRESİ
Bu haber 04 Şubat 2023 - 17:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Halk Günleri kapsamında Esenyurtluların istek ve taleplerini tek tek dinleyerek çözüm yolları arayan Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’a vatandaşlar tarafından kendisinin resmedildiği karma teknikle yapılan tablo hediye edildi.

 

Esenyurtlular ile buluşmak için düzenlenen ‘Halk Günleri’ devam ediyor. Seyhan Kahraman Kültür Merkezi’nde gerçekleşen halk günlerine katılan vatandaşlar, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’la birebir görüşerek taleplerini dile getirdi. Vatandaşların taleplerini özveriyle dinleyen Başkan Bozkurt, bu taleplere dair çözüm yolları aradı. Çözümlerin daha hızlı ve verimli olması için ilgili belediye başkan yardımcıları ve birim müdürlerine yönlendirmeler yapıldı. Gün boyu devam eden görüşmelerde farklı bir an yaşanarak vatandaşlar tarafından Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’a kendisinin resmedildiği yağlı boya portresi hediye edildi. Tabloyu beğenen Başkan Bozkurt vatandaşlara teşekkür etti.

 

Atık malzemeler sanat eserine dönüştü

 

Esenyurtluların isteklerini belirttiği halk günlerinde, güzel sanatlar mezunu olan iki vatandaş geri dönüşüm malzemelerinden yaptığı çalışmaları Başkan Bozkurt’a sunarak, bu çalışmaları sergileyebilecekleri bir yer talebinde bulundu. Atık malzemelerden yapılan ürünleri çok beğendiğini söyleyen Başkan Bozkurt, gereken tüm desteği vereceğini ifade etti.

 

Konut mağdurlarına destek

 

Yenikent Mahallesi 708 ve 709. Sokak’ta kat mülkiyeti nedeniyle sorun yaşayan konut mağdurları halk gününe gelerek Başkan Bozkurt’tan bu konuda yardım istedi. Konut mağdurlarını tek tek dinleyen Bozkurt, hukuki anlamda kendilerine her türlü desteği vereceğini belirtti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER