SON DAKİKA

İstanbul Haberci Gazetesi

Üzeyir Engin’den Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirdi

Üzeyir Engin’den Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirdi
Bu haber 20 Eylül 2021 - 10:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Türkiye’de hem gayrimenkul hem de medya anlamında büyük yatırımlar yapan Engin Gayrimenkul ve Yıldız TV Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Engin, korona virüse karşı en etkili yöntem olan aşılamayı teşvik etmek için 2 doz aşı yaptıran tüm vatandaşlara 1 arsa alımı karşılığında 2. arsayı bedava vereceğini açıkladı

Engin Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Engin,Covid-19 aşısının 2 dozunu yaptıran Herkese 1 Arsa Alan 1 Arsa Bedava Yapacağını Açıkladı .

Türkiye’de hem gayrimenkul hem de medya anlamında büyük yatırımlar yapan Engin Gayrimenkul ve Yıldız TV Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Engin’den korona virüse karşı en etkili yöntem olan aşılamayı teşvik için 2 doz aşı yaptıran tüm vatandaşlara 1 Arsa Alana 1 Arsa Bedava yapacağını açıkladı .

Kampanyayı Yıldız TV’de açıklayacak

Gazetemize açıklama yapan Engin Gayrimenkul ve Yıldız TV Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Engin ”  (16 Eylül 2021 ) Perşembe  Akşamı Yıldız En Tv’de Saat:21:00’de Ülkemizde Covid-19 aşısının 2 dozunu yaptıran Herkese 1 Arsa Alana 1 Arsa Bedava Yapacağım. Amaç Ekonomiye Katkı Sağlamak, Amaç Reformu Yüksek Tutmak, Amaç Okulların Tekrar Kapanmaması, Amaç Esnafın Daha Rahat Hayat Sürmesi Ticaret Hacminin Genişlemesi İçin. Tekrar Kapanmak İstemiyoruz, Bundan Dolayı Firmamız Engin Gayrimenkul olarak  2 doz aşı olan Herkese 1 Arsa Alana 1 Arsa Bedava Toplam 270 Parsel Perşembe Akşamı Açıklayacağım ”dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER