SON DAKİKA

İstanbul Haberci Gazetesi

Sancağı taşımak benim için büyük bir şereftir

Sancağı taşımak benim için büyük bir şereftir
Bu haber 02 Mart 2018 - 11:14 'de eklendi ve 172 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz dönemlerde Esenyurt İlçe Başkanlığı için aday olan Engelsizsiniz Vakfı Kurucu Başkanı Bahattin Demir, Esenyurt için ikinci kez aday olduğunu açıkladı.
Parti içinde sempati ile anılan Bahattin Demir yaptığı açıklamada; “Esenyurt için tekrar aday adayıyım. Bayrağı şerefle taşımaya adayım, Reisimizin Sancağı’na talibim. Aday seçilirsem bu benim seferimdir, sefere çıkmak benim için şereftir.” dedi

“Sancağı taşımak benim için büyük şereftir.”

Demir; Eğer sancaktar olmak bana nasip olursa ilk hedefim kaybedilen kırık gönülleri kazanıp tamir etmek ve kazanmak olacak.”dedi.
Görev yapmaktan onur duyduğum partime, her zaman olduğu gibi hizmet etmekten, görev düşmesi ve ihtiyaç duyulması halinde, ilçe başkanlığı gibi onurlu bir hizmeti yapmaktan gurur ve mutluluk duyacağım. Bizim anlayışımızda her zaman görev istenmez verilir. İlçe Başkanlığı görevi tarafıma verilirse şimdiye kadar partim adına yürüttüğüm her görev gibi bu görevi de layıkıyla Türkiye’mize, ilçemize ve partimize yakışır bir şekilde yapacağıma inancım tamdır” ifadelerine yer verdi

Olumsuzluklar bizi yıldıramaz!

AK Parti kurulduğu günden beri halkımızın kurtuluş umudu olduğu gibi, art niyetli organizasyonların da hedefinde olmuştur. Kurulan tüm kirli tuzaklar AK Parti’ye ve liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a olan sadakatimizi ve sevgimizi artıracaktır. Ülkemize ve liderimize yapılan saldırılar, partimizdeki safların daha çok sıklaştırılmasını ve fazla çalışmamızı zorunlu kılmaktadır. Kötülerin saldırıları bizi yıldırmayacak, tam aksi yönde çalışma azmimizi artırarak ülkemiz ve partimiz için hizmet aşkımızı alevlendirecektir. Bu zorlu süreçte talipli olduğum makamın sorumluluğunun farkındayım. Bu hususta Esenyurt için canla başla çalışmaya hazırım.”diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER