SON DAKİKA

İstanbul Haberci Gazetesi

Sanatsever’e ‘Yılın En İyisi’ ödülü

Sanatsever’e ‘Yılın En İyisi’ ödülü
Bu haber 13 Eylül 2023 - 15:19 'de eklendi ve kez görüntülendi.

“Yılın Uluslararası Marka Ödülleri” bu yılda sahiplerini buldu. Yılın Uluslararası Marka Ödüllerinde En İyi Pest Control (Haşere Kontrol) Firması ödülü Gecede Ess Biyosidal Haşere Kontrol’ün oldu.
Birçok ünlü isimin katıldığı gece Event Garden’da gerçekleşti. ‘Kadına Şiddete Hayır’ temasının ön planda olduğu ödül töreninde çeşitli kategorilerde ödüller dağıtıldı. Gecede Ess Biyosidal Haşere Kontrol Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Sanatsever bu yıl da Yılın Uluslararası Marka Ödüllerinde En İyi Pest Control (Haşere Kontrol) Firması ödüle layık görüldü.
Sanatsever: Kadına şiddete hayır
Yaptığı konuşmasında kadına şiddete hayır diyen Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Sanatsever, ‘Kadınlar dövülmeyi değil, sevilmeyi hak ediyor’ sözleri salondaki misafirler tarafından büyük beğeni topladı.
Gecenin sunumunu ise; prestijli ünlü isim Özge Ulusoy üstlendi.Düzenlenen gecede defilede ünlü manken Tuğba Özay dikkat çeken isimler arasında bulunurken, güzel sesiyle katılımcıları büyülerken, gecede verdiği konserle müzik severleri sesiyle büyüleyen Pop Müziğin güçlü sesi Demet Akalın sahne aldı. Aynı zamanda Ömür Gedik ve İsmail Özkan gibi ünlülerde ödüllerini aldılar.
Yılın en iyisi: Ess Biyosidal
Böylesi büyük bir organizasyon içerisinde bulunan ve her geçen yıl markasını Ülke çapında büyüten ve performansı ile dikkat çeken Ess Biyosidal Haşere Kontrol Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Sanatsever bu yıl da Yılın Uluslararası Marka Ödüllerinde En İyi Pest Control (Haşere Kontrol) Firması ödülüne layık görüldü.
Düzenlenen törende yaptığı konuşmasıyla geceye damgasını vuran Sanatsever, salondaki misafirlerden büyük övgü topladı. Firmasından bahseden Erkan Sanatsever, ‘ Kurulduğumuz günden bugüne daima kendini yenileyen ve dünya standartlarını Ülkemizde yansıtan bir firmaya sahibiz. Bu anlamıyla çok geniş yelpazesi olan bir ekibimiz bulunmaktadır. Özellikle son yıllarda yurt dışından da büyük ilgi görüyor olmak bizi daha da mutlu etmektedir. Bunların hepsi bir araya geldiğinde biz daha da genişlemek ve büyümek zorunda olduğumuzun bilincindeyiz.’ İfadelerini kullandı.
Kadına hak ettiği değer verilmiyor
Sanatsever konuşmasının devamında ise; Kadına şiddetle ilgili önemli ifadeler kullandı. ‘ Televizyon, internet haberleri veya videolardan neredeyse her gün izlediğimiz kadına şiddet olayları artık had safhaya ulaşmış durumda. Kimisi utanmadan sokak ortasında kadınını dövüyor, kimisi çocuklarının dahi gözü önünde kadının canına kıyıyor, kimisi de o pis zevklerini yaşamak uğruna onları canice öldürüyor. Kimi zaman bir anne, kimi zaman bir abla veya kardeş konumunda olan kadınlar toplumumuzun en değerli ve en önemli bireyleridir. Ancak bu bireylere ne yazık ki toplum içinde gereken önem ve değer verilmiyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER