SON DAKİKA

İstanbul Haberci Gazetesi

Kaynarca; Gazeteciler için çalışmalarımız devam ediyor

Kaynarca; Gazeteciler için çalışmalarımız devam ediyor
Bu haber 17 Ocak 2018 - 13:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı’nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bölgede görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kahvaltılı gerçekleşen toplantıya katılan ve aynı zamanda eski bir yerel gazeteci olan AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca gazetecilerin şartlarının iyileştirilmesi için çalışmaların başlatıldığına değindi.

AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı İsmail Damat, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bölgede görev yapan basın mensuplarıyla buluştu. Kahvaltıya, Başkan Damat’ın yanı sıra AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca ve AK Parti Beylikdüzü Meclis Üyesi Rukiye Doğruyol katıldı.

AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanlığı Sarisa Otel’de gazetecilere verdiği kahvaltı da konuşan Milletvekili ve eski bir gazeteci olan Tülay Kaynarca “Kurucusu olduğum İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği (İYGAD)’ni ziyaret ederek değerli Başkanı Mehmet Mert ile görüştüm. Ankara’da birçok programa katıldım. Bugüne kadar gazetecilerin çalışma şartlarının düzelmesi için birçok yasa çıkarıldı. Bu anlamda çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

İlçe Başkanı İsmail Damat, ilçe yöneticileri ve meclis üyelerinin katıldığı etkinlikte gazeteciliğin sorunları masaya yatırıldı. Katılım gösteren herkese teşekkür eden İlçe Başkanı İsmail Damat, “Bizi onurlandırdınız. Bu özel gününüzde sizleri gazeteci kökenli milletvekilimiz Tülay Kaynarca ile buluşturmak istedik. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Kendisinin de eski bir gazeteci olduğunu hatırlatan  Kaynarca, “Eskiden meslektaşlar arasında vefa vardı. Aynı meslek grubundan insanlar herhangi olumsuz bir durumda birlikte hareket ederdi. Şu anda Türkiye’de bin 792 radyo ve televizyon var. Bu ne demek? Rekabetin aşırı derecede fazla olması demek. Bundan dolayı gazetecilerin birlik ve beraberliğe önem vermesi gerekir” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER