SON DAKİKA

İstanbul Haberci Gazetesi

Esenyurt CHP ‘Arı’ gibi

Esenyurt CHP ‘Arı’ gibi
Bu haber 31 Mart 2018 - 2:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Esenyurt İlçe Örgütü, 2019 yerel seçimlerine henüz bir yıl gibi bir süre olmasına karşın yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarını sürdürüyor. İlçe Başkanı Ali Gökmen’in il dışında olmasına karşın çalışmalara ara vermeyen yönetim kurulu üyeleri, mahalle mahalle, sokak sokak geziyor.

Yapılan ziyaretlerde muhtarları, esnafları ve vatandaşları dinleyen CHP yönetimi, hem ilçenin nabzını tutuyor hem de problemleri ve talepleri ilk ağızdan dinliyor.

İl dışında olan Ali Gökmen’in yokluğunu hissettirmeyen CHP yöneticileri Duran Keleş, Mehmet Gür, Berrin Mutluoğlu Kıdır, Yeter Aslantepe, Haydar Dikmen, Yılmaz Geçgel ve Yıldırım Talay önceki gün Süleymaniye, Ardıçlı ve Balıkyolu mahalle muhtarlıklarını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. Görüşmelerde mahalle muhtarlarından yaşanan sorunlar ve taleplere ilişkin bilgiler alan CHP yönetimi, daha sonra bir dizi dernek ziyareti gerçekleştirdi. CHP’liler, sırasıyla Amasyla İl Derneği ile Amasya’ya bağlı İkizyaka ve Çaykışla derneklerini ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından kısa bir açıklama yapan CHP Esenyurt İlçe Başkan Yardımcısı Duran Keleş, “Karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak ilçemizdeki sıkıntıları, yapabileceklerimizi ve 2019’da Esenyurt’ta CHP iktidarını nasıl kazanabileceğimizi konuştuk. Bizleri güzel bir şekilde ağırlayan Amasya İl Derneği yönetimine ve Amasya İli Göynücek İlçesi İkizyaka ve Çaykışla Köyleri Derneklerinin yöneticilerine çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER