SON DAKİKA

İstanbul Haberci Gazetesi

ÇILDIRLILAR’IN EĞİTİME KATKI GECESİ ÖĞRENCİ BURSU’NA DÖNÜŞTÜ

ÇILDIRLILAR’IN EĞİTİME KATKI GECESİ ÖĞRENCİ BURSU’NA DÖNÜŞTÜ
Bu haber 26 Ocak 2024 - 14:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çıldırlılar Derneği’nin eğitime katkı amacıyla düzenlediği dayanışma gecesinden elde edilen gelir, üniversite öğrencilerine burs olarak geri döndü.

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında eğitime katkı gecesi düzenleyen Esenyurt Çıldırlılar Derneği, geceden elde edilen gelirle 57 öğrenciye burs imkanı sağladı. Hafta sonunda bir kahvaltı düzenleyerek dayanışma gecesine sponsor olan kişi ve kurumlara teşekkür eden Dernek Başkanı Şentürk Söğüt ve yönetim kurulu üyeleri, bnezer çalışmaları artırarak dürdüreceklerini vurguladılar.

ŞENTÜRK SÖĞÜT: BURS SAYISINI ARTIRMAYI HEDEFLİYORUZ

Ardahan Kültür Evi binasındaki Çıldırlılar Derneği’nde gerçekleşen toplantıda konuşan Dernek Başkanı Şentürk Söğüt, “Bugün sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Sizlerin ve geceye katkı sunan tüm hemşehrilerimizin ve dostlarımızın desteğiyle 57 öğrencimize burs vermeye başladık. Bu çok önemli çalışmaya katkı sunduğunuz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bu ve benzer çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Hedefimiz bugün 57 olan burs sayısını 100’lere, 150’lere çıkarabilmek. Bu nedenle dayanışmayı sürdürmemiz önem taşıyor. Geldiğiniz için, katılım sağladığınız için derneğimiz adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı toplantının sonunda, geceye sponsor olan isimlere teşekkür plaketi takdim edildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER