SON DAKİKA

İstanbul Haberci Gazetesi

ÇATALCA’DA GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

ÇATALCA’DA GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI
Bu haber 28 Temmuz 2022 - 11:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çatalca’da Çanakça Spor Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan futbol turnuvasının açılış vuruşu Başkan Mesut Üner ve Kaymakam Erdoğan Turan Ermiş tarafından yapıldı.

Çatalca Çanakça Spor Kulübü tarafından bu yıl 17.si düzenlenen “Naim Karataban Geleneksel Futbol Turnuvası “ Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ve İlçe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş’in birlikte yaptıkları açılış vuruşuyla başladı.

Çanakça Stadyumunda düzenlenen tören ile başlayan turnuvanın açılış konuşmasını yapan Çanakçaspor Kulüp Başkanı Mesut Yıldız, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ettiği sözlerinde bu turnuvayı yaşatmaya devam edeceklerini vurguladı.

Tüm takımlara başarılar diliyorum

Bu tip organizasyonların çok değerli olduğunu ifade eden Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner, sporun insanların sosyalleşmesine yardımcı olduğunu ifade ettiği konuşmasında, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözü var: Ben sporcunun zeki, çevik aynı zamanda ahlaklısını severim. Biz buna geçen seneki turnuvada da şahit olduk. Bu turnuvalar insanların aynı zamanda sosyalleşmesine de yardımcı oluyor. Turnuvamızın tüm Çatalca ve Çanakça için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu güzel ortamı bizlere sağladığı için de Çanakçaspor Kulübümüze teşekkür ediyorum”  ifadelerine yer vererek turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

İlk maç Gelişim Rulman ve Kırcaali Gençlik arasında oynandı

Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Başkanları ve Amatör Spor Kulüp Başkanlarının yanı sıra çok sayıda sporseverin açılışa gelerek ilgi gösterdiği turnuvanın ilk karşılaşması Gelişim Rulman ve Kırcaali Gençlik arasında oynandı.

Bu yıl turnuvada 24 takım mücadele edecek.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER