SON DAKİKA

İstanbul Haberci Gazetesi

ÇATALCA HALKI ÇOK ŞANSLI

ÇATALCA HALKI ÇOK ŞANSLI
Bu haber 24 Aralık 2022 - 13:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner kiralamak yerine satın alarak belediye envanterine kazandırdığı araçlara yenilerini eklerken son aldığı otobüsleri de vatandaşların hizmetine tahsis ederek ilçede kültür gezileri başlattı.

 

Son dört yıl içinde görev süresi boyunca ilçeye her alanda kazandırdığı yatırımlarla Çatalca halkına adeta altın çağını yaşatan Başkan Mesut Üner’den ilçe halkına yeni bir müjde daha geldi. Başkan Mesut Üner, belediye envanterine satın alarak kazandırdığı otobüslerin alınmasıyla birlikte ilçe halkına ücretsiz kültür tur programlarının başladığının müjdesini paylaştı.

Başkan Mesut Üner’in hayata geçirdiği projelerle Çatalca’ya adeta altın çağını yaşattığına vurgu yapan ilçe sakinleri kültür gezileri programını büyük bir memnuniyetle karşılarken ilk tur programı İstanbul’un adeta doğal dizi ve film seti özelliğinde olan farklı atmosferiyle Balat’a düzenlendi.

 

14 tarihi mekân gezildi

 

Balat kültür ziyareti programı sırasında, tura katılan Çatalca halkı oldukça keyifli, bir o kadarda neşeli ve eğlenceli anlar yaşarken başlatılan kültür programları nedeniyle Başkan Mesut Üner’e teşekkürlerini sundular

Başlattığı kültür turları programları sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Mesut Üner; ‘’Çatalca halkımız için kültür turları programları başlattık. İlçe halkımız için başlattığımız kültür gezilerimizin ilk durağı tarihi ve mistik atmosferiyle dikkat çeken Balat oldu. Gezimizde 14 tarihi mekân ziyaret edildi. Geziye katılan hanımefendilerin unutulmaz bir gün geçirdiklerini ifade etmeleri, ilçemize hizmet yolunda bizlere güç verdi. Başlayan kültür turları programları hayırlı olsun.’’ dedi.

Düzenlenen tur programına katılmak isteyen Çatalca halkı, 444 61 02 numaralı telefonundan dahili 1305 numaralı hattan Halkla İlişkiler Müdürlüğü yetkililerinden detaylı bilgi alabilecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER