SON DAKİKA

İstanbul Haberci Gazetesi

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık: Etik siyaset yapmayı çoktan unuttular

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık: Etik siyaset yapmayı çoktan unuttular
Bu haber 21 Haziran 2019 - 14:07 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İstanbul Bьyьkşehir Belediyesi seзimlerine sayılı gьnler kala kimliği belirsiz kişilerin цzellikle CHP yцnetiminde olan belediyelere karşı yьrьttьğь algı operasyonu Beylikdьzь Belediyesi’ne de sıзradı. Цzellikle bьyьk kapasiteli modьler зцp sistemlerinin olduğu ana caddelerde, okulların yer aldığı bцlgelerde ve yaya ile araз trafiğinin yoğun olduğu caddelerde, konteynerlerin iзinin boş olmasına rağmen зцplerin dışarıya ve yerlere atıldığı gцzlendi.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Şişli ve Avcılar gibi CHP yönetiminde olan belediyelere karşı yürütülen algı operasyonu Beylikdüzü Belediyesine de sıçradı. Tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerine sayılı günler kala, özellikle büyük kapasiteli modüler çöp sistemlerinin olduğu ana caddelerde, okulların yer aldığı bölgelerde ve yaya ile araç trafiğinin yoğun olduğu caddelerde, konteynerlerin içinin boş olmasına rağmen çöplerin dışarıya ve yerlere atıldığı gözlendi.

Зalık; “Halkımızın Sağlığı Hiзe Sayılıyor.”

Konuyla ilgili açıklama yapan ve bu algı operasyonunun gece saatlerinde gerçekleştiğinin altını çizen Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık; “Siyasal rakiplerimiz maalesef etik siyaset yapmayı çoktan unuttular. Yeni provokasyon ile karşı karşıyayız. Çöp konteynerleri boş, çöpleri yere atıyorlar. Muhalefetin elindeki belediye çalışmıyor algısı yaratmaya çalışıyorlar. En korkuncu da halkımızın sağlığını hiçe sayıyorlar. Tek dertleri İstanbul’un rantı. Allah akıl fikir ihsan eylesin.” diye konuştu. Beylikdüzü halkı ise algı operasyonlarını yapan organize kötülük hareketine sosyal medyada tepki göstermeye devam ederken Başkan Mehmet Murat Çalık’ın olayı anlatan görüntüleri dün gece tüm sosyal medya hesaplarından paylaşmasıyla milyonlarca kişiye erişildi ve vatandaşlardan tepkiler yağdı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER