SON DAKİKA

İstanbul Haberci Gazetesi

BAŞKAN BOZKURT ÖZVERİYLE ÇALIŞAN SAHA EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ

BAŞKAN BOZKURT ÖZVERİYLE ÇALIŞAN SAHA EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ
Bu haber 23 Mart 2020 - 14:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Koronavirüs salgınına karşı günlerdir yoğun bir dezenfeksiyon çalışması yürüten Veteriner İşleri Müdürlüğü personeliyle bir araya gelen EsenyurtBelediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, özverili çalışmalarından dolayı saha ekiplerine teşekkür etti.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs’e karşı amansız bir mücadele yürüten EsenyurtBelediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleriyle bir araya geldi.
Salgının Çin sınırlarını dışına çıkmadığı dönemde dezenfeksiyon işlemlerine başlayan Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki okulları ve ibadethaneleri tek tek dezenfekte etmişti. Virüsün İran ve Avrupa’da görülmesinin ardından ekip sayısını artıran Veteriner İşleri Müdürlüğü, kamu binaları başta olmak üzere toplu taşıma araçları, taksiler, pazar yerleri ve işyerlerinde yoğun bir şekilde yaptığı dezenfeksiyon işlemine aynı sıklıkla sürdürüyor.

BOZKURT: BU GÜNLERİ DAYANIŞMA İLE AŞACAĞIZ

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, virüse karşı yürüttükleri başarılı mücadele ile Esenyurt halkının da takdirini kazanan saha ekibini ziyaret ederek teşekkür etti. “İlk günden bu yana yoğun bir şekilde çalışarak virüse adeta bir set oldunuz.” diyen Başkan Bozkurt, “Özverili çalışmalarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sorumluluğumuz büyük,  kapalı alanlarda, toplu taşıma araçlarındaki dezenfeksiyon işlemlerine ara vermeden devam edeceğiz. Tedbiri elden bırakmadan, halkımızla el ele vererek bu günleri aşacağız” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER